Czempioni, wyniki, mapy i analiza - wszystko w jednym!

  Trzecia seria WesolInO już za nami; piąta runda tegorocznych zmagań z mapą była rekordowa pod względem frekwencji. Jak się również okazało - nawet dobrze znany teren może sprawić kłopoty, bowiem na 93 startujące osoby aż 22 huknęły NKL. Trochę ratują te statystyki dzieci z tras AK i AM (tam za niewłaściwie podbity PK jest 5 minut kary, nie NKL) - ale i tak wyniki dają do myślenia. Oczywiście - punkty stały blisko siebie, obiekty były podobne - ale, skoro to trening, to na pewno warto też wyćwiczyć sprawdzanie kodów. Na takie sztafety będzie potem, jak znalazł. Poza tym - najszybsi zawodnicy unikali pomyłek, więc - widać, dało się... Szczególnym "powodzeniem" cieszyły się PK 54 i 55 (to akurat różne obiekty, choć podobne - zagłębienie i niecka), jak również PK 61 i 62 oraz 51 i 52. 

  Te wywodów analitycznych. Ze spraw weselszych - wyniki gotowe, mapy w załącznikach (także zbiorówki)... Czas na ogłoszenie zwycięzców cyklu! A są nimi na poszczególnych trasach:

  • AK - Julia Rejmer, 60 pkt
  • AM - Krzysztof Wroniak, 60 pkt
  • BK - Zuzanna Dolińska, 57 pkt
  • BM - Adam Wroniak, 52 pkt
  • CK - Natalia Najman, 60 pkt
  • CM - Marcin Krasuski, 57 pkt

Szczególnie zacięta była walka w BM, gdzie trzech czołowych zawodników dzieliły ledwie 4 punkty! Zwycięzcom gratulujemy - przegranych zaś nie było, bo przecież wszyscy wyhasaliśmy się w pięknym lesie, prawda? Aha - dekoracje i ostatni bieg (finałowy, czyli zupełnie dla przyjemności) 25.marca. I miejmy nadzieję, że po biegu znowu będziemy tak zadowoleni, jak ten psiak z fotografii Piotrka Siliniewicza...

ZałącznikWielkość
Wes5 - SP.AK_.pdf274.32 KB
Wes5 - SP.AM_.pdf274.39 KB
Wes5 - SP.pdf282.74 KB
WesolInO5l.BK_.pdf1.93 MB
WesolInO5l.BM_.pdf1.93 MB
WesolInO5l.CK_.pdf1.93 MB
WesolInO5l.CM_.pdf1.94 MB
WesolInO5l.pdf1.94 MB